piątek, 30 kwietnia 2010

Kurs przewodników po Warszawie - referencje 2

Referencje od Włodka Surowieckiego - nowego przewodnika po Warszawie, uczestnika mojego kursu przewodników po Warszawie:

Ocena Kursu Przewodników Miejskich po Warszawie prowadzonego w okresie październik 2009 – kwiecień 2010 przez firmę „Tutor - Tomasz Dygała”


Od października 2009 r. do kwietnia br. miałem przyjemność uczestniczyć w Kursie Przewodników Miejskich po Warszawie zorganizowanym przez firmę TUTOR.

Kilka słów o sobie. Oficer rezerwy Wojska Polskiego w wieku 50plus. Moje motywy uczestniczenia w kursie: zainteresowanie Warszawą, zainteresowanie historią miasta, chęć pogłębienia wiedzy o architekturze, poznanie ludzi o podobnych zainteresowaniach itd.

Oto garść osobistych refleksji dotycząca kursu:
- sumienna realizacja programu kursu na sali wykładowej i w terenie,
- dużo indywidualnych zadań dla uczestników kursu, pogłębiających ich wiedzę i uczących samodzielności, tak potrzebnej w przyszłej pracy przewodnika,
- stworzenie przez kierownika kursu Tomasza Dygałę sympatycznej i życzliwej atmosfery w grupie kursantów tak, że czuliśmy się jak w gronie przyjaciół.

Miarą efektywności kursu jest fakt, że na 14 uczestników kursu, którzy przystąpili do egzaminu na zdobycie uprawnień Przewodnika Miejskiego po Warszawie (26-27 kwietnia 2010) zdali wszyscy. W tej liczbie mieści się niżej podpisany. Skuteczność 100 procent!

Zwartość grupy kursanckiej jest kontynuowana przez nasze uczestnictwo w Studenckim Kole Przewodników Turystycznych w Warszawie.

Gorąco zachęcam osoby zainteresowane zdobyciem uprawnień przewodnickich, do uczestnictwa w kolejnych kursach organizowanych przez firmę TUTOR. Będzie to przysłowiowy krok we właściwym kierunku.

Włodzimierz Surowiecki
30 kwiecień 2010 r.
Opinie od innych osób w dziale "kurs przewodnicki".


:)
www.kursprzewodnicki.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza